Belépés
menusgabor: Nagykanizsai lány lett az új magyar szépségkirálynő
NAGYKANIZSAI LÁNY LETT AZ ÚJ MAGYAR SZÉPSÉGKIRÁLYNŐ Egy 20 éves nagykanizsai lány, Tótpeti Lili lett a Miss World Hungary szépségverseny győztese, ő képviselheti majd Magyarországot a Miss World világversenyen. Az esemény hivatalos Instagram-

menusgabor: OLIMPIÁK: Amszterdemtól Londonig
megfelelően az amerikai közvélemény óriási várakozással tekintett az olimpia elé, s megkülönböztetett figyelem kísérte a sportolókat... A rendezők még egy meglepetéssel szolgáltak, hiszen a versenyzők közös helyen, az olimpiai faluban laktak, melyért naponta két dollárt kellett fizetnie mindenkinek. Ezért saját szakácsot, tolmácsot, naponta tiszta ágyneműt és törölközőt kaptak. A
2019-05-02 21:30:51
kirscha: Érdekes mondások
ember nem érezheti jól magát, csak a saját jóváhagyásával. (M. Twain)
Ha nem tehetjük, amit akarunk, azt kell akarnunk, amit tehetünk. (Zsidó közm.)
Mindig meg fogja nyerni a versenyt az, aki magában szalad. (B. Franklin)
Az emberek azért magányosak, mert falakat építenek hidak helyett. (anonim)
Nem kell ahhoz cipésznek lennünk, hogy tudjuk, hol szorít a cipô (
2018-08-21 22:22:42
zgfumag: Levelezik a NER-értelmiség:
a maffiával fenntartott pénzügyi kapcsolatokkal és a folyamatban levő, mindeddig lezáratlan bírósági ügyekkel kapcsolatban. S mindehhez járul az ordító érdekkonfliktus, az, hogy a versenyben lévő két nagy pártkoalíció egyikének vezetője az országos televíziók közel felét magáénak tudhatja. "A régi korrupt rendszer felváltásának ígéretével lép fel, miközben saját vál
maroka: Balaton-átúszás 2017.07.09
Több mint nyolcezren vettek részt a rendezvényen.
A 35. Balaton-átúszás első célba érő versenyzői Balatonboglárnál 2017. július 9-én. Jobbról a későbbi női győztes, Juhász Janka junior Európa-bajnok úszó. A versenyzők 5,2 kilométeres távot teljesítenek Révfülöp és Balatonboglár között. - © MTI Fotó: Varga György
Révfülöp - 8
2017-07-09 17:16:23
tinka1951: Már nem Hargitay András a szövetségi kapitány
- Shane Tusup párossal is, addig Dr. Sóst egyöntetűen elfogadják az úszók és az edzők.

Kicsoda Dr. Sós Csaba?

Budapest, 1977. július 23.
Hárman az induló 26 versenyző közül: Verrasztó Zoltán (b), Sós Csaba (k) és Hargitay András (Bp. Honvéd) a 79. Országos Úszóbajnokságon a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában a Margitszigeten. Hargitay András
2017-01-25 18:53:24
velemenyezd: Bridzs csapat Eb - Franciaország nyerte a budapesti versenyt
szerezte meg a 37 csapatos mezőnyben.
A Dumbovich Miklós, Hegedűs Gál, Kemény György, Szalka Tamás, Szilágyi László, Winkler Gábor összetételű magyar válogatott az utolsó fordulóig versenyben volt a világbajnoki kvalifikációt jelentő hét közé kerülésért. Az utolsó előtti mérkőzést a hetedik helyről kezdte az együttes, ám nagy különbséggel kikapott a világbajnoki címvédő lengy

ÉRTÉKESÍTÉSI VERSENY

Az Egyház embereket bíz meg, hogy minél több Bibliát adjanak el.
Két hét múlva a gyûlésen beszámolót tartanak.
Valaki eladott ötöt, valaki tízet, d
2015-06-14 12:57:12
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Amszterdemtól Londonig, Hargitay András, NAGYKANIZSAI LÁNY LETT AZ ÚJ MAGYAR SZÉPSÉGKIRÁLYNŐ, Tótpeti Lili, Miss World Hungary, Miss World, Juhász Janka, Varga György, Shane Tusup, Kicsoda Dr, Verrasztó Zoltán, Országos Úszóbajnokságon, Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában, Dumbovich Miklós, Hegedűs Gál, Kemény György, Szalka Tamás, Szilágyi László, Winkler Gábor, Nyulász Péter, ÉRTÉKESÍTÉSI VERSENY, szövetségi kapitány, budapesti versenyt, esemény hivatalos, legfőbb törvény, amerikai közvélemény,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,